• +371 2934 8820 +371 2940 8892
Kvalitatīva dūnu sega un spilvens jūsu gultai! Izvēlies Latvijas preci!

Garantija un preces atgriešana

Preču atgriešana ir iespējama tikai ar elektroprecēm. Kopšanas līdzekļi (šampūni, balzāmi, maskas u.t.t.) netiek iekļauti šajā kategorijā.

GARANTIJA

Visām precēm, kuras ir iegādājusies fiziska persona caur mājaslapu www.Hairshop.lv , tiek nodrošināta 2 gadu garantija no preces iegādāšanās brīža. Juridiskām personām  garantijas termiņu nosaka Ražotājs.

Gadījumā, ja iegādātā prece ir izrādījusies brāķis, lūdzam Jūs griezties mūsu birojā www.Hairshop.lv, kurš atrodas Krustpils iela 12, Rīga, Latvija. LV-1073.

Noteikumi par atteikuma tiesību izmantošanu.

 

I. Atteikuma tiesības:


1.
 Jums ir iespēja atteikties no iegādātās preces četrpadsmit (14) dienu laikā, nesniedzot paskaidrojošus iemeslus.

2. Ja pirkums nav atgriezts četrpadsmit (14) dienu laikā, tad pēc šī termiņa to vairāk nav iespējams izdarīt.   

3. Lai izmantotu iespēju atteikties no pirkuma, Jums telefoniski vai caur e-pastu ir jāinformē www.hairshop.lv dienests.

4. Lai ievērotu atteikšanās laika temiņu, Jums laicīgi ir jāpaziņo mums par vēlmi atteikties no preces pirms četrpadsmit (14) dienu termiņš ir iztecējis.

II. Atteikuma sekas:


5.
Atsakoties no  līguma, mēs Jums atgriezīsim visu pirkuma vērtību, izņemot piegādes apmaksu.

6. Jums prece ir jānosūta atpakaļ vai jāatgriež  SIA MIKS PLUS birojā Rīgā, Krustpils iela 12, Latvija LV-1073 bez neattaisnotas kavēšanās, ne vēlāk kā četrpadsmit (14) dienu laikā pēc paziņošanas par preces atgriešanu. Vēlamies pievērst Jūsu uzmanību tam, ka SIA MIKS PLUS nepieņems atpakaļ preci, kura tiks sūtīta pa pastu, ja vispirms abpusēji  netiks piefiksēts precces stāvoklis, defektu esamība, aprīkojuma komplektācija. Atgriežot preci, izmantojot kurjera pakalpojumus, Jūs apstiprināsiet, ka augstāk norādītie parametri tiks piefiksēti tikai vienpusēji, tādā veidā padarot Jūsu tālāk izvirzītās pretenzijas par nepamatotām.

7. Tiešie tēriņi, kas saistīti ar preces atgriešanu, ir jāapmaksā pircējam.

8. Pircējs nes atbildību par preces uzglabāšanu un kvalitāti laika posmā no atteikuma realizācijas līdz tā izpildei.

 

III. Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības: 


9.
 Ministru kabineta noteikumi nr. 255 no 20.05.2014. " Noteikumi par distances līgumu", kur 22. punktā norādīti gadījumi, to skaitā, ja:

  • preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;
  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ, piemēram: epilators, el. skuveklis, matu/bārdas trimmeris el. matu griešanas mašīna un citas līdzīga veida preces.
  • Precei ir konstatēti ārējie vai mehāniskie bojājumi, tāpat samazinās arī preces vērtība.

 

10. www.Hairshop.lv nesaglabā pirkuma līgumu kopijas.

11. Kļūdu labošanai,kuras radušās pasūtījuma noformēšanas laikā, lūgums sazināties ar mums pa tālruni  (+371 27067730) vai e-pastu: info@hairshop.lv .

12. Līgumu noslēgt iespējams gan latviešu, gan krievu valodā.

13. Mājaslapā  www.Hairshop.lv esošās preču fotogrāfijas var nedaudz atšķirties no reālāpreču izskata.

14. SIA MIKS PLUS pievērš uzmanību tam, ka atklājot atgrieztās preces samazināto vērtību, kompānija griezīsies tiesā, pieprasot pilnīgu zaudējumu atlīdzināšanu, kuri radušies patērētāja darbību rezultātā.